Podział punktów w meczu juniorów starszych

W rozegranym w miniony piątek meczu Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, Glinik podzielił się punktami z Hutnikiem. W meczu padły dwie bramki, obie zdobyte zostały po zmianie stron.

Małopolska Liga Juniorów Młodszych
Hutnik Kraków – Glinik Gorlice  1-1 (0-0)
0-1 Gawryła 51’, 1-1 Prochowicz 80’

Sędziował: Kukla (Kraków)

Glinik: Harwat – Rąpała, Karp, Piecuch, Pater (64Berkowicz) - Krynicki (60 Grądalski), Skoczeń (52 Stępień), Rachel ,Drąg – Majcher, Gawryła

Bardzo ciekawe spotkanie w którym (zwłaszcza w pierwszej połowie) zespół Glinika był równorzędnym przeciwnikiem dla gospodarzy.  Obydwie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji jednak pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron w 51 min. Gawryła z boku boiska wchodzi w pole karne i trafia pod bramkarzem dając prowadzenie gościom. W kolejnych minutach do zdecydowanego ataku ruszyli gospodarze, przy czym napotykają oni na dobrze dysponowaną w tym dniu obronę Glinika i nie stwarzają sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji strzeleckich.

Zespół Glinika nastawiony na grę z kontry, cofnięty do defensywy, w 80 min miał chwilę nieuwagi która kosztowała go utratę bramki.

Ostatecznie wynik do końca meczu nie uległ już mianie i całe spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.